• Wybierz język:

Biblioteki współpracujące:

Ochrona danych osobowych w bibliotece

Współpraca MAK+ i JDS ConsultingOd prawie 2 lat Instytut Książki korzysta ze wsparcia merytorycznego w obszarze ochrony danych osobowych zapewnionego przez firmę JDS Consulting. Do zadań specjalistów od tematyki ochrony danych osobowych należy przede wszystkim udzielanie konsultacji oraz przygotowywanie niezbędnych rozwiązań proceduralnych, służących zapewnieniu zgodności systemu MAK+ z wymogami przepisów z zakresu ochrony danych osobowych.

Z przyjemnością informujemy, że od marca 2012 firma JDS rozszerza zakres współpracy z Instytutem Książki o prowadzenie prelekcji z zakresu ochrony danych osobowych na rzecz pracowników Bibliotek korzystających z systemu MAK+ oraz bezpłatne udzielanie informacji o obowiązkach ustawowych z zakresu ochrony danych osobowych jakie muszą dopełnić w/w Biblioteki.

Ponadto wszyscy klienci systemu MAK+ mogą skorzystać z  profesjonalnych usług  świadczonych przez JDS Consulting na preferencyjnych warunkach. 
W celu uzyskania informacji o obowiązkach ustawowych z zakresu ochrony danych osobowych spoczywających na Bibliotekach, prosimy o kontakt pod adresem: bibliotekamak@jds.com.pl
Informacje są udzielane bezpłatnie.

O firmie JDS Consutling

Firma JDS Consulting jest od blisko 10 lat obecna na rynku doradczym. Zdobyliśmy w tym czasie zaufanie wielu Klientów, których wspieraliśmy i wspieramy w działaniach w zakresie ochrony danych osobowych, a także szerzej w zakresie bezpieczeństwa informacji.

Jesteśmy pierwszym na rynku podmiotem, który rozpoczął świadczenie usług Administratora Bezpieczeństwa Informacji. W ciągu tych lat poszerzaliśmy zakres praktyki, zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala zrozumieć i dopasować się do działań coraz większej grupy naszych Klientów. Dziś śmiało możemy powiedzieć, iż proponujemy naszym Klientom najszerszy na rynku zakres usług w obszarze ochrony danych osobowych. Działania podejmowane przez nas optymalizują środki ponoszone globalnie na ochronę danych osobowych jak i często bezpieczeństwo informacji.

Korzystanie z naszych usług to czerpanie z 10 lat doświadczeń i opartej na tym wiedzy naszych ekspertów oraz znalezienie się w gronie naszych wielu Klientów.Załączniki:Zintegrowany system biblioteczny MAK+ stworzony i administrowany przez Instytut Książki.Partnerzy: